Murosasiz o‘tgan korxona birinchiligi
“Birinchi rezinotexnika zavodi” MCHJ Xkda 11-noyabr “Kasaba uyushmalari kuni” munosabati bilan hamda O'zbekiston Respublikasi Prezidentining 2020-yil 30-oktabr kunidagi PF-6099-sonli "Sog'lom turmush tarzini keng tatbiq etish va ommaviy sportni yanada rivojlantirish chora-tadbirlari to'g'risida"gi Farmoni ijrosini ta'minlash maqsadida, ayol ishchi-xodimlari o'rtasida sportning shashka turi bo‘yicha musobaqada o‘tkazildi.
Barcha ayollar o‘rtasida katta qiziqish uyg‘otgan aql-idrok bahsi yakuniga koʻra, Konveyer tasmalari ishlab chiqarish sehi operatori Nishonova Dildora Mamidovna g‘olib deb topildi va 11-noyabr “Kasaba uyushmalari kuni” munosabati bilan o’tkazilgan tadbirda taqdirlandilar.

Бескомпромиссное первенство на предприятии
По случаю 11 ноября - «Дня профсоюзных комитетов» и в целях обеспечения выполнения Постановления Президента Республики Узбекистан под номером №ПП-6099 от 30 октября 2020 года «О мерах по широкому внедрению здорового образа жизни и дальнейшему развитию массового спорта» на ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» были проведены соревнования по шашкам среди сотрудниц предприятия.
По итогам интеллектуальных дебатов, вызвавших большой интерес у всех женщин, Нишонова Дилдора Мамидовна, оператор цеха по производству ленточных конвейеров, была признана победительницей и награждена на мероприятии, проведенном 11 ноября в связи с Днем профсоюзных комитетов.